EMS YAPI'NIN YENİ GÖZDESİ

''EMS BUTİK RESIDENCE'' İLE TANIŞIN!
Bölgesinin en yenilikçi firması EMS YAPI, yeni projesi ''EMS Butik Residence'' la bölgeye getirdiği ilklerin sürekliliğini sürdürüyor.
Esenyurt, Piri Reis Mahallesi mevkiinde, E5'e ve Metrobüs'e 10 dk mesafede, bölgenin en çok rağbet gören semt pazarı, AVM, hastane, okul gibi hayatımızda önemli yer tutan noktalarına, yürüme mesafesinde bulunan ''EMS Butik Residence'' ile hayatınız, daha da kolaylaşacak.

EMS BUTİK RESIDENCE'TA KARMAŞIKLIĞA YER YOK!

EMS Butik Residence'ta aslında ihtiyacınız olmayan, gereksiz zaman kaybına sebep olan ölü alanlar, anlamsız boşluklar, tıka basa doldurulmuş, sizi boğacak fonksiyonsuz yapılar, uzun koridorlar, kasvetli hacimler yok! Ve bu hacimleri satın almanıza gerek de yok! EMS Butik Residence, proje adına ilham veren aynı zamanda bir mimari akım olan ''minimalizm''i kavrayarak, ''az daha çoktur''dan yola çıkan bir tasarım anlayışıyla kurgulanmış, ihtiyacınız olmayan hiç bir şeyin yer almadığı, az sayıda daire, az sayıda yapı, az sayıda insan yoğunluğu hedeflenen ''butik'' bir projedir. Emsallerine göre de daha uygun fiyat politikasıyla da bütçenizi rahat tutacak bir projedir.

CANINIZ BİZE EMANET

En son Deprem yönetmeliğine göre inşa edilen EMS Butik Residence projesi, fore kazık sistemi ve zemin altı fore kazık işlemi ile zemini ekstra güçlendirilmiş, radye jenerel temel sistemi ve C 35 hazır beton kullanılarak deprem korkusu yaşamadan, güvenle yaşama imkanını da beraberinde sunmaktadır. Residence girişindeki güvenlik hizmetleri, davetsiz misafirlerin önü kesilmesi hedeflenmiştir. CCTV güvenlik kameraları ve görüntülü haberleşme ile tüm mekanlar elinizin altında. Olası bir afet veya yangın durumunda, ailenizi güvenle yerleşim dışına ulaştıracak genişlikte yangınmerdiveni tasarlanmıştır. Güvenliğiniz bizim için önemlidir, bu sebeple EMS Butik Residence'ta güvenlik, maksimum planda yer almıştır.

MİNİMUM ALAN, MAXİMUM KONFOR

EMS YAPI'nın sihirbaz mimarları, minimum alanda, sizi şaşırtacak, sizi şımartacak derecede konforlu mekanlar tasarladı. Bu sihirle bir ''residence''ın size sağlayabileceği temel tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek iki tip 1+1 ve 3 tip 2+1'lerden oluşan toplam, 72 adet daire sizleri beklemektedir. Ayrıca 2 adet ticari alan, açık otopark, lobi ve concierge hizmetleri, fitness, sosyal tesis, dünyanın en iyi asansör firması olan Kone'un 2 adet geniş hacimli asansörü vb. gibi çeşitli ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek mekanlar da yer almaktadır.

KENDİ ALANLARINDA LİDER FİRMALAR, YİNE EMS İLE BİRLİKTE

Dairelerde kullanılan materyaller yoğunlukla, piyasadaki en iyi ve en uzun dayanıma sahip ürünleri üreten, kendi alanlarında öncü olan Franke, Hans Grohe, Hüppe, Geberit, Duravit, Kone gibi çeşitli firmalar tercih edildi. Tabii ki Türkiye'nin de öncü ve dünya çapında üne sahip olan Kütahya Seramik, Orka gibi firmalara da yer verildi.

Modern bir tasarım anlayışı, sağlamlıktan ödün vermeyen malzeme seçimleriyle EMS Yapı Ekibi, uzun yıllar tadilat istemeyecek, tasarım çizgisi sayesinde hep moda olacak hiç eskimeyecek bir proje ortaya çıkardı. İç-dış MDF yonga kullanılan, soft close menteşeye sahip mutfaklar, yıllarca ilk gün ki parlaklığını ve sağlamlığını koruyan porselen seramik yüzeyler, yüzeyinde gözenek barındırmayan antibakteriyel akrilik tezgahlar, paslanmaz, krom kaplamalı bataryalar dairelerdeki detayların sadece bir kısmı.

Fransız tipi balkonlar sayesinde geniş ebatlı pencereler tasarlanmış olup mekanlarda, maksimum aydınlık yaratılması hedeflendi. Dairelerde ısıtma olarak kombi sistemi tercih edilerek ay sonunda fatura şoku yaşanılmasının önüne geçildi. Sadece yaktığınız kadar ödeyeceksiniz.

60,000

Toplam İnşaat Alanı

M 2

72

Konut Sayısı

Adet

152

Sosyal Tesis Alanı

M 2

 

Başlayan Fiyatlarla

Fiyat

CAZİP ÖDEME KOŞULLARI İLE EV SAHİBİ OLMAK, HİÇ ZOR DEĞİL

Faizleri düşürdük! 60 ay vadede 0,90, 120 ay vadede 0,98 faiz oranları, yüzde 1 KDV avantajı ve çok cazip esnek ödeme koşulları ile prestijli ve konforlu bir yaşam için EMS Butik Residence'ta yerinizi almak için acele edin.